عاملین فروش

مهمترین سیاست راهبردی در مجموعه ینی مارت در اختیار گرفتن بازار ابزار و یراق کشور در آینده بسیار نزدیک می‌باشد و همین امر موجب شده است تا بیش از پیش به فروش عمده یراق آلات با کیفیت و از برندهای مطرح به فروشگاه‌ها و عاملین فروش خود در سطح شهر بپردازیم.
ینی مارت برای تحقق هدف مجموعه، اقدام به جذب عاملین فروش ابزار آلات و یراق کرده است تا هرچه زودتر به هدف خود نزدیک شود. اگر شما تمایل دارید که به عنوان عامل فروش و نمایندگی با ما همکاری کنید، می‌توانید با پر کردن دقیق فرم موجود در سایت، به ما اطلاع داده تا برای هماهنگی بیشتر با شما عزیزان تماس حاصل کنیم.

فرم درخواست عاملیت فروش

برای تحقق چشم انداز ینی مارت در جهت فروش یراق توسط فروشگاه‌های سطح شهر، ینی مارت به جذب عامل فروش یراق و ابزار اقدام نموده است.

در صورت داشتن تمایل جهت کسب عاملیت فروش محصولات ینی مارت در فروشگاه خود نسبت به تکمیل فرم مقابل با دقت اقدام نمایید.

شخصیت حقوقی شخصیت حقیقی

مشخصات دفتر

استیجاری تملیکی

فروش و پرسنل

نوع توزیع

عمده فروشی پخش مویرگی

واحدهای تحت پوشش

محصولات ارائه شده در فروشگاه شما

شرایط عاملین فروش

کیفیت هدف اصلی ینی مارت و خدمات ماست؛ به همین علت استاندارهایی را جهت اخذ عاملین فروش و توزیع ابزار و یراق در سطح شهر در نظر گرفتیم تا ارائه محصولات و خدمات ما به مردم توسط بهترین افراد انجام شود. جهت آگاهی از شرایط عامل فروش با ما در تماس باشید.

ینی مارت

گروه ینی مارت تأمین کننده و وارد کننده ابزار و یراق مصرفی دکوراسیون داخلی محیط‌های اداری و مسکونی در ایران است و آماده ارائه خدمات به شما می‌باشد.

مشاوره و خرید محصولات
09904360435  -  02155177691  -  02155177678


تمام حقوق مادی و معنوی این سایت نزد مدیریت ینی مارت محفوظ می‌باشد